PIRLANTALAR TEMİZLİK ŞİRKETİ

2130 SOKAK NO : 40/A BAYRAKLI-İZMİR

Telefon : 0232 346 41 07

     GSM : 0538 576 25 57

     Faks : 0232 346 41 07

E-Posta : mehmetpirlantalartemizlik@gmail.com

Web: www.temizliksirketleriizmir.net

İletişim hizmeti :

İletişim sayfasında şirketimizin iş adresi, telefon numaraları, mail adresinin, web adresinin olduğunu müşterilere bildiren sayfadır.

Pırlantalar temizlik şirketi İzmir’in Bayraklı ilçesinde 2008 yılında temizlik hizmetleri sektörüne adım attı. Şirketimiz güler yüzlü uzman kadro ve geniş çaplı ekipmanlar da kurarak temizlik işini severek yapmaya başladı. Çünkü işini sevmeyen işinde başarılı olamaz düşüncesiyle yürüdük ve bu düşünce ile de her zaman yaptığımız işlerde başarılı olduk.

Bir işte başarılı olmak istiyorsan düzgün, dürüst ve işini en iyi yapmakla olmaktadır. Biz bu düşünceden hiç bir zaman şaşmadık. Her zaman da aynı prensiple yürüyeceğiz.

Şirketimizin verdiği temizlik hizmetleri ve bölgeleri :

Şirketimiz ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, ana okulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası ve benzeri gibi temizlik hizmetlerini uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli, en uygun ve kampanyalı fiyatlarıyla hizmet etmekten gurur duyar.

Şirketimiz temizlik hizmetleri işini İzmir ve her bölgesine sınır tanımadan kusursuz yapmaktadır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak onların referansları da başta olmak şartıyla temizlik hizmetleri işini itinalı bir şekilde yapmaktadır.

Şimdiye kadar şirketimiz ve çalışan personellerimiz de müşterilerimizle iyi diyaloglar kurarak müşteri potansiyelini yükseltmiştir. Şirketimizin müşteri kitlesi her geçen gün daha çoğalarak en güzel işlere imza atmıştır.

Şirketi anlayışı ve prensibi :

Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan yerin detaylı bilgisini tam olarak verdiğiniz takdirde şirketimizde sizlere en iyi ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır.

Şirketimizin telefon numarasından 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındır. sizler var oldukça bizler var olacağız. Sizlere en iyi hizmeti yaparak diğer temizlik şirketlerinden farklı olmaktayız. Şirketimizle çalışarak farkı görün…

İletişim
İletişim sayfası 1