Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda :

Hakkımızda sayfasında pırlantalar temizlik şirketimiz yetkililerinin ve çalışan personellerin hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu yerdir.

Pırlantalar temizlik hizmetlerini kurarken gerek Şirket yetkilileri gerekse çalışan personellerimiz olarak sloganımıztemizlikte lider firma diyerek yola çıkmıştır. Hakkımızda iyi bir sonuç elde etmek için güler yüzlü ve işinin uzmanı personellerle çalışmaktayız. Amacımız öncelikle sizlere iyi bir hizmet sunarak sizleri kazanmaktır. Siz değerli müşterilerimizi kazanmak demek iş hayatında daha olumlu seviyelere gelmek demektir.

Buda sizlerin güvenini kazanarak olacaktır. Eğer hala ayakta duruyorsak bunu da siz saygıdeğer müşterilerimize borçluyuz.

Şirketimizin Yaptığı temizlik hizmetleri :

Hedefimiz siz saygıdeğer müşterilerimize en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyatlarımızla ev, işyeri, fabrika, dubleks villa, tripleks villa, havuz, su deposu, okul, ana okulu, koltuk yıkama, fabrika idari bina, zemin yıkama, mağaza, fuar stand, restaurant, mutfak, öğrenci yurdu, otel, butik otel, pansiyon, hastane, yangın sonrası, inşaat sonrası, halıfleks yıkama, zemin cila bakımı ve benzeri gibi hizmetleri Sunmaktadır.

Sizlerin bulunduğu ortamların temizliği ve hijyeni pırlantalar temizlik hizmetleri ekibi olarak çok önemlidir. Atalarımız temizlik imandan gelir demişler, bizde o yüzden temizlik konusunda çok titiz davranarak sizleri huzurlu ve refah bir ortama kavuşturmaktayız.

Şirket anlayışı ve prensibi :

Şirketimizi çalışmış olduğumuz firmalara veya kişilere sorarak bizleri araştırabilirsiniz. Hizmet anlayışımızla hiç bir zaman işimizden taviz vermedik ve vermeyeceğiz. Her zaman da aynı anlayışla devam edeceğiz, sizlerin sağlığı her zaman ön planda olmuştur. Sizlerin sağlığı demek sağlıklı iş hayatı demektir.

Firmamız Temizlik sektörüne girdiğinden bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüterek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Firmamız Temizlik, alanında “en kaliteli hizmet” , “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 saat kesintisiz telefon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Şirketimiz olarak temizlik hizmetlerimizi İzmir ve İzmir’in tamamına vermekteyiz. Sizlerden istediğimiz sadece bir alo demeniz sizlere bir telefon kadar yakınız….