Ev temizliği şirketi :

Ev temizliğini Pırlantalar temizlik şirketi olarak İzmir ve çevresine en iyi güler yüzlü uzman kadro ve ekipmanla yapmaktadır.

Şirketimiz 2008 den bu yana Çalışan personellerimizle beraber müşteri memnuniyeti başta olmak üzere temizlik hizmetlerini yapmaktadır.  Çünkü şirketimiz iş hayatına başladığından beri işini severek yapmaktadır.Yani işini sevmeyen hiç bir zaman işinde başarılı olamaz.

Çünkü şirketimiz şu ana kadar yaptığı temizlik hizmetlerini hep başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Ve bu başarıyı hiç bir zaman işimizden taviz vermeden müşteri memnuniyetini de gözettiğimiz için olmuştur.

Şirketimizin verdiği temizlik hizmetleri : 

Şirketimiz ev, işyeri, ofis, villa, inşaat sonrası, yangın sonrası, okul, anaokulu, otel, su deposu gibi temizlikleri de yapmaktadır.

Şirketimiz her geçen gün kendini yenileyerek hizmetleri arasına yeni hizmetlerde ekleyerek devam etmektedir. Çünkü şirketimiz müşterilerimize geniş çaplı temizlik hizmetleri işiyle hitap etmektedir. Çünkü biz diğer temizlik şirketlerinden farklıyız. Yani farkımız temizlik hizmetlerini verirken  malzeme kısıtlaması yapmadan kaliteli malzemelerle ve en iyi personellerle çalışmaktayız.

Çünkü şirketimizle çalışarak sizlerde rahat bir nefes alın. Lakin siz temizlik hizmeti işini şirketimize bırakın. Şirketimizde sizlere sağlıklı ve huzurlu yaşanabilir ortamlar yaratsın sizde keyfini sürün.

Şirket anlayışı :  

Müşterilerimiz temizlik yapılacak olan evin durumunu şirketimize anlattığında daha iyi bir ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır. 

Çünkü şirketimiz herkese ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Ve iş ayrımı yapmaksızın itinalı ve kusursuz temizlik hizmetleri yapmaktadır. Çünkü şirketimiz müşterilerimize en iyi güler yüzlü uzman kadro ve geniş çaplı ekipmanlarla hizmet vermektedir.  

Lakin şirketimizle çalışmadan şirketimizi öğrenemezsiniz. Çünkü müşterilerimiz bizim için veli nimetimiz dir. Yani şirketimiz bir müşteri bin müşteri anlayışıyla müşteri potansiyelini yükseltmiştir. Ve şirketimiz her geçen gün kendini yenileyerek sizlere daha iyi hitap edebilmektedir.

Şirket telefonlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz Şirketimiz yüksek metrekare olan yerlerde ücretsiz keşifler sunmaktadır. Şirketimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.Şirketimizin irtibat telefonlarından 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0538 576 25 57
Ev temizliği
Ev temizliği şirketi
Ev temizliği
Ev temizliği firması
Ev temizliği
Ev temizliği hizmeti