Ev temizliği şirketi :

Ev temizliği şirketi, Pırlantalar temizlik şirketi olarak ev temizliği hizmetini İzmir ve tamamına güler yüzlü uzman kadro ve ekipmanla yapmaktadır.

Pırlantalar temizlik şirketimiz kurulduğundan bu yana Çalışan personellerimizle beraber müşteri memnuniyeti başta olmak üzere temizlik hizmetlerini kusursuz yapmaktadır. Şirketimiz kurulduğundan beri işini severek yapmaktadır. İşini sevmeyen hiç bir zaman işinde başarılı olamaz.

Şirketimiz şu ana kadar yaptığı temizlik hizmetlerini hep başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Bu başarı ise hiç bir zaman işimizden taviz vermeden yaptığımız ve müşteri memnuniyetini de gözettiğimiz için olmuştur.

Şirketimizin verdiği temizlik hizmetleri : 

Pırlantalar temizlik şirketi olarak ev temizliği yaptığı gibi işyeri, ofis, villa, inşaat sonrası, yangın sonrası, okul, anaokulu, otel, su deposu gibi temizlik hizmetlerini de yapmaktadır.

Şirketimiz her geçen gün kendini yenileyerek hizmetleri arasına yeni hizmetlerde ekleyerek devam etmektedir. Şirketimiz müşterilerimize geniş temizlik hizmetleri işiyle hitap etmektedir. Çünkü biz diğer temizlik şirketlerinden farklıyız. Farkımız temizlik hizmetlerini siz değerli müşterilerimize verirken hiç bir zaman malzeme kısıtlaması yapmaksızın kaliteli malzemelerle ve en iyi personellerle çalışmaktayız.

Şirketimizle çalışarak sizlerde rahat bir nefes alın. Siz temizlik hizmeti işini şirketimize bırakın şirketimizde sizlere sağlıklı ve huzurlu yaşanabilir ortamlar yaratsın sizde keyfini sürün.

Şirket anlayışı :  

Müşterilerimiz şirketimizin irtibat telefonlarından aradığında temizlik yapılacak olan evin detaylı durumunu anlattığı takdirde sizlere daha iyi bir ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır. 

Şirketimizin irtibat telefonlarından 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Şirketimiz herkese ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak iş ayrımı yapmaksızın itinalı ve kusursuz temizlik hizmetleri sunmaktadır.  Şirketimiz siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi uzman kadro ve geniş çaplı ekipmanlarla hizmetlerini de sınır tanımadan yapmaktadır.  

Şirketimizle çalışmadan şirketimizi öğrenemezsiniz. Müşterilerimiz bizim için veli nimetimiz dir. Şirketimiz bir müşteri bin müşteri anlayışıyla çalışarak Müşteri potansiyelini yükseltmiştir. Şirketimiz her geçen gün kendini yenileyerek sizlere daha iyi hitap edebilmektedir.

Şirket telefonlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz Şirketimiz yüksek metrekare olan yerlerde ücretsiz keşifler sunmaktadır. Şirketimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0538 576 25 57

 

Ev temizliği
Ev temizliği şirketi
Ev temizliği
Ev temizliği firması
Ev temizliği
Ev temizliği hizmeti