İşyeri ve ofis temizlik şirketi :

İşyeri ve ofis temizlik şirketi Pırlantalar temizlik şirketi İzmir ve tamamına güler yüzlü uzman kadro ve geniş çaplı ekipmanla hizmetleri sürmektedir.

Pırlantalar Temizlik Hizmetleri İzmir’in tamamına güler yüzlü işinin uzmanı profesyonel personellerle ve geniş çaplı ekipmanlarla işyeri veya ofis temizlik hizmeti sunmaktadır. İşyeri veya ofisinizde yapılması gereken tüm detaylı temizlik işlemleri için gerekli en iyi ekip ve ekipmanla gelerek  sizlere daha refah iş ortamı yaratmaktadır.

 Şirketimiz İşyerinizin veya ofisinizin durumuna göre 2 kişilik, 3 kişilik veya daha fazla ekip ve geniş çaplı ekipman kurarak sizlere daha itinalı temizlik hizmetlerini kusursuz sunmaktadır.

Şirketimizin sunduğu temizlik hizmetleri :

Pırlantalar temizlik hizmetleri olarak ev, işyeri ve ofis, inşaat sonrası,su baskını, yangın sonrası, villa, fabrika, okul, anaokulu, otel,su deposu gibi benzeri temizlik hizmetlerini de vermektedir. Her geçen gün şirketimiz bünyesine yeni temizlik hizmetlerini de eklemektedir. Herkese ve her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak sizleri en iyi yaşam ve sağlıklı ortamlar yaratmaktadır. 

Şirketimiz yetkilileri ve çalışan personelleri için müşteri memnuniyeti başta olmak üzere müşterilerimizin referansları da şirketimiz için önemlidir. Şirketimiz hep bu düşünçeyle yola çıkmış olup halende bu düşünceyle müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşterilerimiz şirketimiz için veli nimetimiz dir.

Şirket prensibi :

Müşterilerimiz şirketimizi aradığında temizlik yapılacak olan işyerinin veya ofisin detaylarını tam olarak verdiği takdirde şirketimiz de siz değerli müşterilerimize daha iyi ekip ve ekipmanla yardımcı olacaktır. Şirketimiz diğer temizlik şirketlerinden farklı olmaktadır. Çünkü müşterilerimizle daima iyi diyaloglar kurarak ve işimizden de taviz vermeden yaptığımız için diğer şirketlerden farklı olmaktayız.

Şirketimiz hiç bir zaman malzeme kısıtlaması yapmadan kaliteli malzeme ve ekipmanla iş yapmaktadır. Farkımızı görmek için şirketimizle çalışmanız lazım. Şirket telefonlarımızdan 7/24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. 

Şirketimizi arayarak detaylı bilgi almak için alo bilgi hattından 7/24 saat kesintisiz iletişime geçebilirsiniz. Temizlik hizmeti işinizi güvenilir işinin uzmanı kişilere bırakarak rahat bir nefes alın.

Alo tel : 0232 346 41 07   Gsm : 0538 576 25 57

 

İşyeri ve ofis temizliği
İşyeri ve ofis temizlik şirketi
İşyeri ve ofis temizliği
İşyeri ve ofis temizlik firması
İşyeri ve ofis temizliği
İşyeri ve ofis temizlik hizmeti